Skip to content

HAKKIMIZDA

İstanbul Evden Eve Nakliyat Firması 
Genç ve dinamik yapısıyla profesyonel anlamda nakliyat hizmetleri veren İstanbul Ritim Nakliyat, kaliteye odaklanmış çalışma anlayışla müşterisini mutlu etmektedir. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesine dayalı yapmış olduğu çalışmalar sayesinde, henüz yeni kurulmasına rağmen müşterilerinin her talebine hızlı ve güvenilir çözüm tavsiyeleri sunan Nakliyat firması, eşyaları büyük bir titizlikle taşımaktadır. Aynı zamanda sigortalama işlemi de yapan İstanbul Ritim Nakliyat, müşterisinin tüm haklarını da korumaktadır.

Vizyon ve Misyonumuz

İstanbul’un tüm ilçelerine ve İstanbul’dan diğer illere şehirler arası nakliyat hizmeti sunan İstanbul Ritim Nakliyat, müşteri memnuniyeti ilkelerine dayalı çalışmalar yapmaktadır. Güler yüzlü personeliyle müşterisinin her isteğine nitelikli çözüm tavsiyeleri sunan Nakliye firması hemde, kullanmış olduğu ekipman ile de dikkat çekmektedir.

Neden Ritim Nakliyat?

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini izleyen firma, güler yüzlü personeliyle müşterisinin güven ve beğenisini kazanmaktadır.

Uygun fiyat ve ödeme şartları ile müşterisinin bütçesini zorlamayan firma hemde sigortalı nakliyatta yapmış olduğu için tercih edilen firmalardandır. İstanbul Evden Eve Nakliyat piyasasının her alanında hizmet sunan firma profesyonel yapmış olduğu çalışmalar ile öne çıkmaktadır.